REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/p16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1269854
Bal Karnawałowy w Przedszkolu

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Także i w tym trudnym czasie nie mogło go zabraknąć. W naszym przedszkolu odbyły się niesamowite bale, na które przybyło wielu znakomitych gości: Batman, policjanci, wojownicy ninja, księżniczki z dalekich krajów, wróżki i wiele innych gwiazd lub postaci z bajek. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na wszystkich czekała świetna zabawa: konkursy, gry, tańce oraz mnóstwo śmiechu. Bawiliśmy się w rytm muzyki współczesnej i dziecięcej. W przerwach, dla uzupełnienia energii, na nasze dzieciaki czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Nad całością organizacyjną karnawałowego szaleństwa i bezpieczeństwem, czuwały nauczycielki oraz personel przedszkola. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.