REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/p16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1269860
MOJA MASKA KARNAWAŁOWA - podsumowanie konkursu

Drodzy Rodzice,


z ogromną przyjemnością podsumowuję konkurs "Moja maska karnawałowa". Przygotowując to wydarzenie nie spodziewaliśmy się aż tak ogromnego zainteresowania. Ku naszej ogromnej radości wpłynęło aż 80 zgłoszeń! Każda praca wzbudziła nasz wielki podziw. Nie ma słów, które mogłyby opisać, jak duże jest nasze uznanie dla zaangażowania dzieci, ich kreatywności i pomysłowości. W imieniu swoim i wszystkich przewodniczących bardzo dziękuję wszystkim dzieciom za udział.


Myślę, że nie przesadzę, jeśli powiem, że ocena prac była jedną z trudniejszych rzeczy, z jaką przyszło się nam zmierzyć. Prace były piękne, każda była inna i wiele z nich naprawdę zaskakiwało oryginalnością technik i pomysłem. I choć zadanie było niełatwe, to udało nam się wybrać laureatów konkursu, o czym z radością Państwa informuję:

 

W grupie wiekowej maluszków (grupy 1 i 2) laureatami zostali:


Julian S.

Maciej H.


W grupie wiekowej 4-5 latków (grupy 3, 4 i 5) laureatami zostali:


Leon P.

Natan P.


W grupie wiekowej starszaków (grupy 6 i 7) laureatami zostali:


Jakub H.

Zosia I.


Serdecznie gratuluję laureatom i wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie, gdyż praca absolutnie każdego uczestnika zasługuje na nagrodę i słowa uznania! Z tym większą przyjemnością wręczyliśmy wszystkim dzieciom nagrody za udział, a laureatom dodatkowe nagrody za najpiękniejsze prace.Pozdrawiam ciepło,

Martyna Warmus

Przewodnicząca Rady Rodziców

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.