REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/p16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1269852
Dzień Dinozaura w grupie VII

26 lutego obchodziliśmy „Dzień Dinozaura”. Temat, jak się okazało, niezwykle ciekawy zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Dzieci miały okazję przynieść na zajęcia figurki dinozaurów i książki związane z tymi prehistorycznymi gadami, co pozwoliło na stworzenie ciekawego kącika w sali. Przedszkolaki mogły zaprezentować zgromadzoną dotąd wiedzę na temat strasznych jaszczurów i trzeba przyznać ich wiedza jest imponująca. Poza tym przygotowaliśmy na ten dzień wiele ciekawych zabaw i zajęć. Dzieci miały m.in. okazję wcielić się w rolę paleontologów i przeprowadzić własne badania odkrywcze, poszukując w piasku śladów dinozaurów oraz innych skamielin. Za pomocą rolek po ręcznikach i papierze toaletowym odtworzyliśmy szkielet Brachiozaura czy zagraliśmy w dinusiowe memory. Po raz kolejny okazało się, że można połączyć zabawę z nauką i przynosi to doskonałe efekty

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.