REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/p16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1269833
WALENTYNKI w grupie IV

W poniedziałek (15 lutego) w grupie IV obchodziliśmy Walentynki. Tego dnia dzieci dowiedziały się kim był  św. Walenty , poznały tradycję obchodzenia tego święta w Polsce i innych krajach, a także jak ważne jest serce w naszym organizmie oraz co to jest MIŁOŚĆ, jak  i do kogo ją okazujemy. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach przygotowanych przez swoje wychowawczynie w grupach m.in. zabawa w głuchy telefon z hasłem „Kocham Cię” po polsku i angielsku,  zabawach w parach przy piosenkach  z dawnych lat „Serduszko puka w rytmie cza, cza” czy nowoczesnych rytmach „Chodzę ci znów Tobie po głowie”, tańce połamańce z balonami na gazecie, „Walentynkowe Mini-Disco”. Dzieci wykonały także Walentynki swoim kolegom oraz koleżankom z grupy.

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.