REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/p16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1269837
„Technikoludkowy” Dzień Bezpiecznego Internetu

W lutym w ramach realizacji projektu „Technikoludek, czyli Przedszkolak w świecie technologii”, przedszkolaki z najstarszych grup wiekowych wzięły udział w Dniu Bezpiecznego Internetu. Na początku dzieci poznały sprzęt dzięki, którym można połączyć się z Internetem. Następnie dzięki włóczkowej sieci próbowały zrozumieć, czym jest sam Internet, tzw. sieć. Obejrzana przez dzieci prezentacja multimedialna oraz bajki edukacyjne, tj. „Mój przyjaciel Necio”, „Owce w sieci”, były wstępem do rozmowy na temat niebezpieczeństw, które mogą czyhać w sieci, a także zalet Internetu. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się również, jakie mogą być skutki zbyt długiego i częstego korzystania z komputera. Nowoczesna technologia towarzyszy nam niemal na każdym kroku, ważna jest więc właściwa edukacja dzieci już od najmłodszych lat.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.