REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/p16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1291227
W poszukiwaniu jesieni

W piątek, 12 października 2012 , w piękny słoneczny dzień – dzieci z grupy VIII, IX i X postanowiły poszukać jesieni. W tym celu, wspólnie ze swoimi paniami, przedszkolaki wybrały się do Parku Klecińskiego. Zadanie, oczywiście dla dzieci nie było zbyt trudne, bo jesień w parku pomalowała liście na purpurowo, żółto i brązowo, pozrzucała żołędzie z dębu i pobłyskiwała w słońcu pajęczym babim latem. Przedszkolaki ... wszystkie oznaki jesieni sprytnie dostrzegły. Brawo! A jaka świetna zabawa towarzyszyła tej wyprawie. Tylko pozazdrościć.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.