Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/p16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Pan Twardowski

18 lutego starszaki, oraz 22 lutego maluszki wysłuchały koncert muzyczny pt. „Pan Twardowski”. Przedszkolaki poznały historię głównego bohatera, w rolę którego wcielił się wybrany przez muzyków przedszkolak. Ciekawą postacią był także diabeł, z którym Twardowski podpisał cyrograf. Role diabła odegrał aktor  Studia Teatralnego Komedianci-Roman Garbowski. Przedszkolaki miały możliwość wysłuchania Hejnału Mariackiego oraz wielu innych utworów. Nagrodziły muzyków gromkimi brawami.

1 2 3 4 5 6 7 8