REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/p16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1291207
„Warsztaty dla taty”

Kolejny cykl warsztatów upłynął w bardzo dobrej atmosferze. Frekwencja była bardzo duża, dlatego musieliśmy przenieść się na salę wielofunkcyjną. Oprócz ćwiczeń podstawowych, które dzieci już poznały na wcześniejszych spotkaniach, dodałam element dodatkowy, jakim był koc. Dzieciaki pozawijane w "naleśniki" czy też "latające na czarodziejskich dywanach" miały fantastyczną frajdę. Zarówno Panowie, jak i dzieci
spędziły czas na wspólnych zabawach i pomimo zmęczenia, widać było uśmiech na twarzach najmłodszych i najstarszych uczestników warsztatów. Zapraszam serdecznie za miesiąc.

1 2 3 4 5 6 7 8
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.