REKRUTACJA

Szukaj

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Odwiedziny


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/sp16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 2379127
Oferta świetlicy

Świetlica jest miejscem, gdzie prowadzimy działania wspierające  wszechstronny rozwój dziecka, wzbogacamy wiedzę o otaczającym świecie, zapewniamy pomoc w nauce, odpoczynek, rozwijanie zainteresowań oraz rozrywkę.

Dbamy o to, żeby dzieci czuły się w świetlicy dobrze i bezpiecznie, miały okazję nawiązać dobre relacje z kolegami, a  także z wychowawcami, a tym samym łatwiej adaptowały się w szkole. Wdrażamy naszych wychowanków do kulturalnego i higienicznego trybu życia.

Dużą wagę przywiązujemy do zaspakajanie potrzeby aktywności i działania, stymulowaniu rozwoju psychofizycznego dzieci, umiejętności manualnych, poznawczych i muzycznych dzieci. Twórczość dziecięcą prezentujemy poprzez ekspozycję na stronie internetowej szkoły lub dekorowanie sal.

Dzieci uczestniczą w różnorodnych działaniach opiekuńczo -wychowawczych i edukacyjnych, zajęciach plastycznych, muzycznych, relaksacyjnych, taneczno-teatralnych, grach,  konkursach i zabawach ruchowych oraz spacerach po okolicy.

Uczestnicząc w zajęciach, uczniowie mają okazję uczyć się przestrzegania norm i zasad współżycia społecznego, współpracy i właściwej komunikacji, konstruktywnego rozwiązywania konfliktów, poznawać możliwości radzenia sobie z emocjami, wzmacniać  zachowania pozytywne, szanować siebie i innych. Współpracujemy również z rodziną ucznia, udzielamy porad w sprawach wychowawczych.

Nasza świetlica jest wyposażona  w zabawki, sprzęt, gry, pomoce dydaktyczne, literaturę dziecięcą, różnorodne materiały plastyczne.

Życzymy dzieciom miłego pobytu, a rodzicom zadowolenia ze współpracy .

 

Wychowawcy świetlicy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.