REKRUTACJA

Szukaj

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Odwiedziny


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/sp16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 2424762
O projekcie

"Szkoła w mieście" to projekt wrocławskiego magistratu mający na celu wzbogacenie oferty edukacyjnej, wzrost uczestnictwa w kulturze oraz podniesienie jakości nauczania. W wybranych szkołach wszystkich poziomów jest realizowany od roku szkolnego 2012/2013. Nasza szkoła przystąpiła do projektu w październiku 2013 roku, objęte są nim wszystkie klasy. Uczniowie uczestniczą w zajęciach organizowanych przez wrocławskie teatry, muzea, uczelnie, centra artystyczne, sportowe oraz edukacyjne. Podczas wyjść nauczyciele realizują godziny dydaktyczne, których treści zgodne są z podstawą programową. Nauczanie odbywa się w nowej, atrakcyjnej formie. Nauczyciele mogą wykazać się kreatywnością i w szerszym zakresie włączają do współpracy  rodziców, przy tym sami mają okazję  współpracować z innymi nauczycielami, instruktorami, edukatorami. Ważne dla całego przedsięwzięcia jest  zwiększenie udziału uczniów w życiu kulturalnym miasta. Projekt związany jest z objęciem przez Wrocław w 2016 roku tytułu Europejskiej Stolicy Kultury.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.