REKRUTACJA

Szukaj

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Odwiedziny


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/sp16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 2379139
15.01.2015

W czwartkowy poranek – 15.01.2015 r., dzieci z klasy Id i Ie wybrały się na bardzo interesujące warsztaty do Ogrodów Doświadczeń „Humanitarium”.
Humanitarium  to multimedialne centrum nauki poświęcone człowiekowi i otaczającemu go środowisku. Dzieci wykorzystały zmysły – wzrok słuch, węch i dotyk zwiedzając tę wystawę. Dowiedziały się w swoim zakresie jak działa ludzkie ciało – mięśnie, zmysły… W dziale fizyki na wesoło zobaczyły świat w krzywym zwierciadle. Dzięki technice „blue box” dzieci mogły wystąpić w prawdziwym filmie. Poprzez interaktywne eksponaty i stanowiska podglądały człowieka. To było prawdziwe spotkanie z nauką.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business hosting php hosting Valid XHTML and CSS.