eTwinning

eTwinning to program umożliwiający i ułatwiający współpracę z nauczycielami i edukatorami
z całej Europy. Pozwala na realizację projektów, doskonalenie nauczycieli, wspiera kreatywność uczniów i nauczycieli i jest bezpłatny.  Udostępnia bezpieczną przestrzeń do współpracy, na której można realizować edukacyjne projekty na każdym poziomie. Projekty mogą być realizowane w dowolnym języku, także wyłącznie w języku polskim.
Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły zrealizowali szereg projektów, z których część nagrodzono za wysoki poziom Krajową lub Europejską Odznaką eTwinning oraz Europejską Nagrodą eTwinning. Współpracowali ze szkołami w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, na Węgrzech, Rumunii, Portugalii, we Włoszech.

Logo eTwinning