Projekt Migra Liga Szkół

Nasza Szkoła bierze udział w  Migra Liga Szkół to projekt grywalizacji dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Uczniowie otrzymują szansę na bezpłatne wejścia na mecze #VolleyWrocław i możliwość dopingowania siatkarkom wrocławskiego klubu.
W ramach projektu szkoły będą ze sobą rywalizowały o wygranie nagrody głównej – sprzętu sportowego ufundowanego przez wydawnictwo Migra sp. z o.o..

Obecność uczniów w hali będzie podstawą do wyliczania rankingu, który będzie aktualizowany po każdym domowym meczu Volley Wrocław. Pod uwagę, oprócz frekwencji, będą brane także inne aspekty, jak sposób dopingowania siatkarek w hali oraz przygotowanie się do udziału w meczu. Dodatkowo będzie można zdobyć punkty podczas konkursów organizowanych w weekendowe dni meczowe.
Oprócz pobytu uczniów w hali meczowej i możliwości zobaczenia na żywo najlepszych siatkarek w Polsce – klub przygotował także inną aktywność. Wzorem ubiegłych lat wrocławskie siatkarki odwiedzą uczniów w ich szkołach i przeprowadzą z nimi siatkarską lekcję wychowania fizycznego.

Przyjdź na mecz z całą rodziną i zbieraj punkty dla szkoły!!!

Serdecznie zapraszamy na Mikołajkowy mecz, który odbędzie się 5 grudnia o godzinie 12.30 w Hali Orbita.

Anna Sobieska