Bal karnawałowy 2022

Tegoroczny bal karnawałowy w naszej szkole wzbudził u najmłodszych uczniów wiele radości. Jest atrakcją bardzo lubianą przez wszystkie dzieci. Karnawał to przecież szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja.
Na pięknie udekorowanych salach dzieci wystąpiły w ciekawych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw.
Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i poczęstunku. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami! Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Zespół Edukacji Wczesnoszkolnej

Zabawa karnawałowa w klasie 1a