„Walczymy dalej”

Po kolejnej wygranej naszych dziewczynek i zajęciu I miejsca w Turnieju Eliminacyjnym Strefy Wrocławskiej Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt stajemy do walki o medale w ½ Finałów Wojewódzkich.  Ograliśmy Jelcz – Laskowice i Żerniki Wrocławskie, wygrywając dużą różnicą punktów. Jak to powiedział jeden z trenerów obecnych na turnieju, cytuję – „ One były poza zasięgiem”. Oby jak najdłużej tak było, bo nie spoczywamy na laurach i chcemy więcej!

3 kwietnia gramy i mam nadzieję, że znów będziemy się mogli pochwalić dobrymi wynikami! Do tej pory trudno uwierzyć w to co udało się osiągnąć dziewczynkom i chłopcom z Naszej Szkoły. Ciężka praca nie poszła na marne. Brązowy medal dla dziewczynek w zeszłym roku szkolnym już był wielkim osiągnięciem. Ten rok przynosi jeszcze większe sukcesy. Uffff, nie wiem czy udźwigniemy!

Gratuluję zawodnikom i zawodniczkom .Wszyscy trzymamy kciuki już w najbliższy poniedziałek.

Katarzyna Krychowska

Drużyna w drodze na turniej.
Drużyna w trakcie turnieju.