Regulamin konkursu Mistrz Słówek

Logo konkursu MISTRZ SŁÓWEK
Logo konkursu Mistrz Słówek

DRODZY UCZNIOWIE KLAS 7 i 8 !

Nauczyciele języka angielskiego zapraszają do wzięcia udziału w szkolnym konkursie MISTRZ SŁÓWEK KLAS 7-8. Konkurs odbędzie się w kwietniu i w maju, w trzech etapach:

ETAP I – zgłoszeni uczniowie otrzymują od organizatora listę 50 słówek z różnych kategorii tematycznych. 20 kwietnia piszą z nich test. Do kolejnego etapu przechodzą uczniowie z najlepszymi wynikami.

ETAP II – zakwalifikowani uczniowie otrzymują listę 60 słówek z różnych kategorii. 27 kwietnia piszą z nich test. Do finału przechodzą uczniowie z najlepszymi wynikami.

ETAP III – zakwalifikowani uczniowie otrzymują listę 70 słówek z różnych kategorii. 4 maja piszą z nich test. Finał wyłania zwycięzców.

TERMIN ZGŁOSZEŃ – do 12 kwietnia !

Wymagana jest pisemna zgoda rodzica / opiekuna – formularz do pobrania u nauczycieli języka angielskiego. Regulamin konkursu znajduje się w załączniku.

Przewidziane są ciekawe nagrody rzeczowe oraz oceny cząstkowe z angielskiego 🙂

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Regulamin konkursu Mistrz Słówek (DOCX, 365KB)