IV edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego – „Świetliczaki na tropie.. przysłów”

Nasza świetlica bierze udział w IV edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego, pt. „Świetliczaki na tropie.. przysłów!”. W roku poprzednim tematyką projektu były kolory. Ta edycja poświęcona jest przysłowiom. Celami projektu jest przede wszystkim wychowanie aktywnego i świadomego swoich możliwości ucznia, rozwijanie zdolności manualnych dzieci, uwrażliwienie ich na piękno otaczającego świata, działanie na rzecz ochrony przyrody.

Link do regulaminu: Regulamin Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego – Świetliczaki na tropie.. przysłów (PDF, 1,9MB)

Agata Bekierska

Regulamin Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego - Świetliczaki na tropie.. przysłów - PLAKAT
Regulamin Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego – Świetliczaki na tropie.. przysłów – PLAKAT