Szlachetna Paczka 2023

Nasza szkoła już po raz czwarty organizuje Szlachetną Paczkę. Serdecznie zapraszamy do wspólnego udziału w akcji. Chcielibyśmy, by nasza pomoc pozwoliła potrzebującym spędzić Święta Bożego Narodzeniu w zdrowiu, spokoju i radości. Niewielka cegiełka z naszej strony jest ogromnym wsparciem dla nich. Jako szkoła chcemy pomóc  Pani Dorocie  i jej dzieciom.

Wiecej informacji o naszej rodzinie.

Plakat przedstawiający potrzeby rodziny.

W holu szkoły  od 24 listopada do 8 grudnia zostanie zorganizowana zbiórka żywności można dostarczać m.in. dżem, ryż, kasza, konserwy mięsne, makaron, mąka, owoce i warzywa w puszkach, mleko – bez laktozy, płatki do mleka bezglutenowe, słodycze, słodycze bez laktozy i glutenu, pasta do zębów, mydło / żel myjący, szampon, proszek do prania, szczoteczka do zębów, płyny czyszczące (do szyb, podłóg, wc)

Plakat informacyjny o zbiórce.