Broda Św. Mikołaja- rozstrzygnięcie konkursu SU

8 grudnia, w naszej szkole odbył się konkurs zorganizowany przez Samorząd Uczniowski na najdłuższą brodę Św. Mikołaja.

Najdłuższą brodę wykonała reprezentacja klasy 6a, której długość wyniosła 9,3 m! I to dla tych uczniów trafi worek cukierków!

Reprezentacja klasy 1C wykonała brodę z futra oraz białych kawałków materiału przyozdobiona watą oraz śniegiem w sprayu. Jak sami wykonawcy mówią: „Solidna struktura zapewnia Mikołajowi ciepło, higienę i komfort, nadaje się również na otulenie zmarzniętych skrzatów i dzieci, które w oknach czekają na mikołajowe prezenty”.  Broda wyniosła 2,7 m i to dla pierwszaków wędruje drugi worek cukierków!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, jednoczenie gratulujemy kreatywnych  pomysłów! Bardzo się cieszymy, że klasy młodsze tak licznie wzięły udział w konkursie!

Poniżej przesyłany kilka zdjęć naszych uczniów, w wykonanej przez siebie brodzie Św. Mikołaja.

Broda Św. Mikołaja- rozstrzygnięcie konkursu SU