Rekrutacja

Mistrzynie Strefy Wrocławskiej

Z przyjemnością pragnę poinformować, że Reprezentantki Naszej Szkoły w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Koszykówki Dziewcząt dnia 01.02.2024 zdobyły złoty medal w Strefie Wrocławskiej, pokonując wcześniej między innymi zespoły z Nowej Rudy i Środy Śląskiej. W finale Nasze Koszykarki zmierzyły się z Wicemistrzyniami Wrocławia oraz drużyną z Żernik Wrocławskich. Wygrana dała nam awans do Finałów Dolnośląskich, na które jedziemy 9 lutego 2024r.  Gratuluję dziewczynkom, uczennicom klas 7b – Laura K., Maja T. Karolina P. Hanna Ł. 7c – Kornelia D. 8a – Aleksandra B. Sofia D. Olivia B. Dziękuję rodzicom za pomoc i wsparcie. Walczymy dalej!

Ze sportowym pozdrowieniem

K. Krychowska

Mistrzynie Strefy Wrocławskiej
Mistrzynie Strefy Wrocławskiej
Mistrzynie Strefy Wrocławskiej
Mistrzynie Strefy Wrocławskiej
Mistrzynie Strefy Wrocławskiej
Mistrzynie Strefy Wrocławskiej

Mistrzynie Strefy Wrocławskiej
Mistrzynie Strefy Wrocławskiej
Mistrzynie Strefy Wrocławskiej
Mistrzynie Strefy Wrocławskiej
Mistrzynie Strefy Wrocławskiej
Mistrzynie Strefy Wrocławskiej
Skip to content