Kiermasz ciast na rzecz udziału chóru szkolnego „Krzyckie skowroneczki” w Konkursie chóralnym

W najbliższy piątek (12.04.2024r. ) w naszej szkole, odbędzie się kiermasz ciast, z którego dochód będzie przeznaczony na opłacenie kosztów wyjazdu chórzystów młodszych na Konkurs. Wypieki, przygotowane przez Rodziców, będą dostępne od samego rana w holu, przy sali 0.058. Cena 1 porcji to standardowo koszt 5 złotych.

Zachęcamy wszystkich do kupowania, ponieważ koszt wyjazdu na ten konkurs jest bardzo duży (ponad 5 tys.) i każdy datek jest dla nas bardzo cenny.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć ten wyjazd w inny sposób, to może to zrobić poprzez wpłatę wybranej kwoty na konto specjalnie założonej na ten cel zrzutki, której link znajduje się TUTAJ

Dziękujemy za wsparcie naszej akcji.

Katarzyna Sroka, opiekun chóru

ciasto kruche z borówkami na granatowym obrusie