Podczas lekcji języka polskiego uczniowie klasy 4c wcielili się w rolę młodych kucharzy. Ich zadaniem było stworzenie przepisu kulinarnego, dbając o poprawność językową oraz odpowiednią formę tekstu, a także ugotowanie tego, co sami napisali. Powstały bardzo ciekawe i pomysłowe przepisy na smaczne potrawy i desery. Zajęcia były doskonałą okazją do rozwijania kreatywności, umiejętności pisania, gotowania oraz dobrej zabawy.
#LaboratoriaPrzyszłości
P. Kwarciak









