Rekrutacja

Kontakt

Drodzy Rodzice i Interesanci!

Przypominamy, że w dobie pandemii covid-19  następuje zmiana w funkcjonowaniu sekretariatu oraz innych gabinetów administracyjnych. 

W celu złożenia dokumentów/ załatwienia sprawy  należy umawiać się bezpośrednio z danym pracownikiem na określoną godzinę telefonicznie lub mailowo. Należy przyjść o umówionej godzinie. Przed wejściem do szkoły należy zakryć nos i usta zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zdezynfekować ręce lub założyć rękawiczki. Osoby, które nie zastosują się do obowiązujących zasad nie zostaną wpuszczone.

Osoby nieumówione nie będą wpuszczane do placówki.

Tel: 71-798-69-22

Osoba Nr wewnętrzny e-mail
Sekretariat

Małgorzata Wesołowska

 

100 Sekretariat.zsp16@wroclawskaedukacja.pl
Kierownik gospodarczy

Małgorzata Urbaniak

 

110 Elzbieta.Urbaniak@wroclawskaedukacja.pl
Kadry

Małgorzata Roznerska

 

112 Malgorzata.Roznerska@wroclawskaedukacja.pl
wicedyrektor ds. szkoły Grażyna Warchoł

 

102 Dziennik elektroniczny Librus
wicedyrektor ds. szkoły Aleksandra Chmiel

 

104 Dziennik elektroniczny Librus
Intendent

Ewa Pruszkowska- Muchorowska

 

113 Ewa.Pruszkowska-Muchorowska@wroclawskaedukacja.pl
wicedyrektor ds. przedszkola

Małgorzata Woźniak

 

103 Malgorzata.Wozniak@wroclawskaedukacja.pl
Biblioteka

Barbara Bierońska

130

 

 

Barbara.Bieronska@wroclawskaedukacja.pl
Pedagog

Małgorzata Dobrucka

 

140

 

Dziennik elektroniczny Librus
Psycholog

Marta Koroluk

140 Dziennik elektroniczny Librus

Szkoła Podstawowa Nr 16
ul. Wietrzna 50
53-024 Wrocław

Sekretariat:

Wesołowska Małgorzata
do poniedziałku do piątku od godziny 07:15 do godziny 15:15
telefon: 71-798-69-22
email: Sekretariat.zsp16@wroclawskaedukacja.pl

Kierownik gospodarczy:

Urbaniak Małgorzata
do poniedziałku do piątku od godziny 07:15 do godziny 15:15
telefon: 71-798-69-22 wewnętrzny 110
email: Elzbieta.Urbaniak@wroclawskaedukacja.pl

Intendent:

Ewa Pruszkowska Muchorowska
do poniedziałku do piątku od godziny 07:00 do godziny 15:00
telefon: 71-798-69-22 wewnętrzny 113
email: Ewa.Pruszkowska-Muchorowska@wroclawskaedukacja.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

Tomasz Grzybowski
telefon: +48 501-083-482
email: inspektor@coreconsulting.pl
ul.Wyłom 16
61-671 Poznań

Skip to content