Rekrutacja

Kadra szkoły

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  – Małgorzata Mazur


Wicedyrektor ds. Szkoły –  Grażyna Warchoł


Wicedyrektor ds. Szkoły – Aleksandra Chmiel

Kadra pedagogiczna

 

Aksamit Katarzyna nauczyciel języka polskiego
Barańska Agnieszka nauczyciel języka polskiego,
nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
Bierońska Barbara bibliotekarz
Cech Joanna nauczyciel religii
Chmiel Aleksandra wicedyrektor,
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Cieślak Anna nauczyciel fizyki
Czyszczoń Zuzanna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Dobrucka Małgorzata pedagog,
nauczyciel wychowawca w świetlicy
Doroba Renata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Drzewiecka Martyna nauczyciel wychowawca w świetlicy
Dziemaszkiewicz Dorota nauczyciel języka niemieckiego
Dziemieszkiewicz Dorota nauczyciel współorganizujący kształcenie,
pedagog specjalny
Gabrielczyk Alina nauczyciel języka angielskiego
Garczyńska Agata nauczyciel wychowawca w świetlicy
Goldmann-Połom Hanna nauczyciel przyrody,
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Gołębiowska Dorota nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Jąkalska Sławomira nauczyciel wychowawca w świetlicy
Kasperkiewicz Adrianna nauczyciel wychowawca w świetlicy
Kaźmierska Aleksandra nauczyciel języka angielskiego
Klimiuk Wiktoria nauczyciel języka polskiego – język polski dla obcokrajowców
Koroluk Marta psycholog
Kowalik Iwona nauczyciel matematyki,
nauczyciel informatyki
Krychowska Katarzyna nauczyciel wychowania fizycznego
Ks. Adam Błaszczyk nauczyciel religii
Ks. Jakub Deperas nauczyciel religii
Kwarciak Patrycja nauczyciel języka polskiego,
nauczyciel wychowawca w świetlicy
Lis Justyna nauczyciel matematyki,
nauczyciel informatyki
Łabentowicz Małgorzata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Malaga Anna nauczyciel wychowawca w świetlicy
Mazur Małgorzata dyrektor
Mikoś Dawid nauczyciel wychowania fizycznego
Misiejuk Ewa nauczyciel matematyki,
nauczyciel informatyki
Mularczyk Małgorzata nauczyciel języka angielskiego
Murawska Milena nauczyciel wychowania fizycznego,
nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
Piotrowska-Kruczek Renata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
nauczyciel wychowawca w świetlicy
Prajzner Monika nauczyciel chemii
Przewłoka Bogusława nauczyciel techniki,
nauczyciel informatyki
Sakowicz Marzena nauczyciel wychowania fizycznego
Smolnicka Kazimiera nauczyciel geografii
Smulska Katarzyna nauczyciel języka polskiego,
nauczyciel wychowawca w świetlicy
Sobieska Anna nauczyciel wychowawca w świetlicy
Soluch Paulina nauczyciel historii
Sroka Katarzyna nauczyciel muzyki
Stefanko Patrycja nauczyciel biologii,
nauczyciel wychowawca w świetlicy
Sutor Magdalena logopeda
Sycz Szymon nauczyciel wychowania fizycznego
Symber Małgorzata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
nauczyciel etyki,
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie,
nauczyciel wychowawca w świetlicy
Waincetel-Tabor Beata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Warchoł Grażyna wicedyrektor,
nauczyciel języka polskiego,
nauczyciel etyki
Wasiak Anna nauczyciel języka angielskiego
Wojciechowska Magda nauczyciel współorganizujący kształcenie
Ziober Anna nauczyciel plastyki
Zynek Anna nauczyciel wychowawca w świetlicy

 

Pracownicy administracji

Wesołowska Małgorzata Sekretarz szkoły
Urbaniak Małgorzata Kierownik gospodarczy
Stawiany Magdalena Specjalista ds. kadr
Serwatka Beata Specjalista do spraw rozliczeń
Łukiewicz-Robak Aleksandra Specjalista do spraw BHP
Lasko Mariusz Specjalista ds. administrowania siecią komputerową

Pracownicy obsługi

Hełka Grzegorz Konserwator
Szczerba Andrzej Konserwator
Arsłanow Grażyna Pani sprzątająca
Chwalibóg Beata Pani sprzątająca
Czarnecka Małgorzata Pani sprzątająca
Liszka Agnieszka Pani sprzątająca
Sacharz Elżbieta Pani sprzątająca
Matuszewska Wioletta Pani sprzątająca
Kusio Bożena Pani sprzątająca
Grabska Marzena Pani sprzątająca
Zaporowska Ewa Pani sprzątająca
Hełka Renata Woźna szkolna
Szczerba Halina Woźna szkolna

 

Skip to content