SUKCES SPORTOWY NASZEJ SZKOŁY!

W dniu 14.09.2021  reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Z rocznika 2011/2012 4 miejsce zdobył Jerzy Skobliński i 5 miejsce Anna Chmielowiec. Należy zaznaczyć, że w każdym biegu startowało ponad 180  zawodników. Drużynowo w kategorii chłopców i dziewcząt z rocznika 2009 /2010 zdobyliśmy dwa srebrne medale! Dziewczynki z rocznika 2011/ 2012 zajęły        6 miejsce, natomiast chłopcy 4 na 42 startujące szkoły. Jest to historyczny sukces naszej szkoły jeśli chodzi o start w biegach przełajowych.

Reprezentacja szkoły:

Anna Nowakowska, Natalia Michalak, Maja Tito, Alisa Smyrnova, Olivia Bajowska,Zuzanna Piotrowicz, Laura Kudrzycka, Zlata Radchyshyna, Kateryna Bezmala, Ania Chmielowiec, Kornelia Dadej, Jerzy Skobliński, Martyna Wesołowska, Antoni Zacharasiewicz, Jakub Bargieł, Jakub Eisler, Patryk Bem, Mateusz Śliwa, Tymon Graczyk, Adam Horodeński, Adam Wilczek, Łukasz Dukiel, Oskar Wesołowski, Adam Zoń, Olivier Załuski

Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Katarzyna Krychowska, Szymon Sycz