Biegi przełajowe pod nazwą „Wolves Cross Country Invite 2021”.Zawody skierowane są dla uczniów klas 6-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

Szanowni Państwo,
w imieniu Fundacji Edukacji Międzynarodowej chcielibyśmy zaprosić uczniów Państwa Szkoły do wzięcia udziału w biegach przełajowych pod nazwą „Wolves Cross Country Invite 2021”.Zawody skierowane są dla uczniów klas 6-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Biegi przełajowe rozegrane zostaną 6 listopada w Parku Grabiszyńskim. Wszystkie informacje znajdą Państwo w załączonej ulotce. Z każdej szkoły zgłoszonych może być maksymalnie 10 dziewcząt i 10 chłopców. W celu rejestracji bądź uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy pod adresem wolves@fem.org.pl do dnia 22 października. W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązuje zasada ” kto pierwszy ten lepszy”.

Ulotka plakat  biegu