Szkolny Konkurs Modelarski „Najciekawszy rower”

Zapraszam uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Modelarskim ,,Najciekawszy rower”, którego celem jest rozwijanie uzdolnień, zainteresowanie modelarstwem konstrukcyjnym oraz dbanie o nasze środowisko, poprzez wykorzystanie materiałów recyklingowych, takich jak: zakrętki, drut, tektura, śruby, plastik, drewno, itp.

Podpisane prace, powinny być umocowane na odpowiednim podłożu, wielkością zbliżone do A5 i przekazane do sali technicznej nr 1.058 do p. Bogusi Przewłoki. Termin realizacji do 8.11.2021.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w połowie listopada, a wręczenie nagród odbędzie się w grudniu. Wszyscy uczniowie, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie, swoje prace przekazują organizatorom na własność i jednocześnie wyrażają zgodę na różne formy publikacji prac.

Udział w konkursie jest równoznaczny z przyjęciem warunków regulaminu oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu, dla potrzeb promocyjnych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do zorganizowania i przeprowadzenia tej oraz przyszłych edycji w/w konkursu (zgodnie z ustawą z dn.10.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Bogusława Przewłoka