Europejska Odznaka Jakości eTwinning dla naszego projektu

Nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning „Human in Space”, który był realizowany w ubiegłym roku szkolnym przez uczniów klasy 6c i węgierskich partnerów ze szkoły podstawowej w Dunakeszi. Oznacza to, że nasza praca (nauczycieli, uczniów i Szkoły) została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.
Nasz projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

Iwona Kowalik

Certyfikat – Europejska Odznaka Jakości za projekt HUMAN IN SPACE dla Iwony Kowalik i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 16 we Wrocławiu