Wyniki szkolnego Konkursu „Nie tylko Chopin…” z nagrodami od Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu

W poniedziałek 18.10.2021 zostały wręczone nagrody za najlepsze ilustracje plastyczne do utworu Zygmunta Noskowskiego „Step” op. 66 w konkursie „Nie tylko Chopin…”. Konkurs, ogłoszony z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Muzyki UNESCO, ma na celu edukację młodzieży w zakresie poznania dziedzictwa polskiej kultury muzycznej. Jest pretekstem do zademonstrowania przez uczniów naszej szkoły zarówno talentów plastycznych jak i wiedzy muzycznej. W tym roku, w ramach Konkursu, udało nam się nawiązać współpracę z Narodowym Forum Muzyki, które przekazało bogate nagrody dla wyróżnionych i nagrodzonych osób. Jury w składzie: Grażyna Warchoł, Małgorzata Łabentowicz, Anna Ziober i Katarzyna Sroka postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia uczniom:
I miejsce – Dariusz Romanowicz 6a
II miejsce – Patrycja Grzybek 6a
III miejsce – Marianna Moskalik 6a
wyróżnienia – Milena Kluczyńska 6a, Adam Wilczek 6a, Katarzyna Miszczak 7b, Natalia Kinash 7b

Katarzyna Sroka, Anna Ziober

Nagrody przekazane przez NFM Laureatom Konkursu
Praca Marianny Moskalik z klasy VIa
Laureaci konkursu „Nie tylko Chopin…”
Praca Patrycji Grzybek z klasy VIa
Praca Mileny Kluczyńskiej z klasy VIa