Pasowanie na Świetlika

29 października w klasie 1b oraz 1c odbyło się pasowanie na Świetlika. Uroczystość została stworzona po to, by symbolicznie przyjąć dzieci, które po raz pierwszy zostały zapisane do świetlicy. Dzieci otrzymały zasłużone dyplomy za osiągnięcia zdobyte podczas zajęć świetlicowych m.in.: bycie uprzejmym, koleżeńskim, pomocnym, grzecznym, kulturalnym i pracowitym. W tym szczególnym dniu Pani Adrianna oraz Pani Patrycja zorganizowały turniej sportowy. Celem była nie tylko zdrowa rywalizacja między klasami, ale przede wszystkim dobra zabawa i integracja. Dzieci dzielnie poradziły sobie z każdą konkurencją. Kolejnym elementem imprezy była zabawa z chustą animacyjną, która sprawiła dzieciom najwięcej radości. Na koniec naszych dziarskich Świetlików zalało morze balonów!

Radość Świetlików z tego wydarzenia została utrwalona na zdjęciach i nagraniach, które można zobaczyć pod linkiem: PASOWANIE NA ŚWIETLIKA KLASY 1B ORAZ 1C (PDF, 17,9MB)

A. Kasperkiewicz, P. Kwarciak