Rekrutacja

Wycieczka do Zielonej Doliny

Na początku listopada odbyła się wycieczka klas 2a i 2c do Krzeptowa – Zielonej Doliny. Wyprawa organizowana była z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka. W planie dnia pojawiły się wykopki, zabawa na placu zabaw, praca plastyczna – jeże ziemniaczane. Nie lada atrakcją były pieczone ziemniaczki prosto z ogniska, które z ogromną przyjemnością zjedliśmy. Dzieci poznały historię ziemniaka, proces sadzenia i zbierania. Czas umilały dodatkowo uczniom konkursy. Wycieczkę zaliczamy do udanych!

Do obejrzenia pełnej pełnej galerii zapraszamy: Wycieczka do Krzeptowa – Zielonej Doliny – klasa 2a i 2c (PDF, 5,99MB)

Renata Piotrowska-Kruczek
Hanna Goldmann-Połom

Wykopki na polu klasa 2a
Wykopki na polu klasa 2a
Ognisko z ziemniakami
Ognisko z ziemniakami
Wykopki na polu klasa 2c
Wykopki na polu klasa 2c

 

 

Skip to content