Rekrutacja

Kultura współżycia w zespole i na co dzień

Podczas zajęć świetlicowych w klasie 1c rozmawialiśmy o tym, dlaczego warto się wspierać i darzyć szacunkiem. Dzieci przedstawiły wiele trafnych argumentów m.in. to, że można uszczęśliwić siebie i innych oraz należy nieść pomoc, ponieważ sprawia, że czujemy się lepiej. Zrozumienie i wspieranie drugiego człowieka pozwala również dowiedzieć się czegoś o nas samych i poznać siebie. Bezinteresowna pomoc drugiej osobie to najlepsza nauka człowieczeństwa. To nauka bycia dobrą osobą. Doszliśmy do wniosku, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! Było to idealne hasło, które wykorzystaliśmy do zrobienia gazetki! A oto efekt zajęć:

P. Kwarciak

Kultura współżycia w zespole i na co dzień - wspólna praca uczniów 1c
Kultura współżycia w zespole i na co dzień – wspólna praca uczniów 1c
Skip to content