Rekrutacja

Książki zakupione w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”

Nasza szkoła otrzymała wsparcie dla biblioteki szkolnej w ramach programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3.

Księgozbiór biblioteki szkolnej wzbogacił się o 360 woluminów na łączną kwotę 7500 złotych.

Zakupione nowości to atrakcyjne pozycje, często bestsellery, książki poczytnych autorów, nagradzane w prestiżowych konkursach literackich oraz nowe lektury. Tak ciekawie doposażony księgozbiór pozwala uczniom rozwijać zainteresowania, rozbudza dyskusje na temat przeczytanych książek, daje możliwość uczestniczenia w ciekawych zajęciach i projektach edukacyjnych, inicjuje nowe, ciekawe działania na rzecz promowania czytelnictwa. Możliwość głosowania i decydowania o zakupach, czytanie nowych książek, sprawiło, że czytelnicy przychodzą i pytają o inne tytuły, książki o podobnej tematyce, sugerują nowe zakupy.

Zakupione książki można zobaczyć w galerii: Książki zakupione w ramach programu _Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025_ (PDF, 721KB)

Książki zakupione w ramach programu "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025"
Książki zakupione w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”
Skip to content