PODSUMOWANIE AKCJI FUNDACJI PHO3NIX DLA WOŚP

Z okazji 30 Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej zorganizowanej przez Fundację Pho3nix. Akcja polegała na zbieraniu kroków. Za każde 1000 kroków to  5 zł dla WOŚP.

Nasza szkoła miała 2049935 kroków co dało nam 280 miejsce na 1284 szkoł.

Akcja miała charakter ogólnopolski i dzięki aktywności uczniów z naszego kraju Fundacja Pho3nix przekazała na WOŚP ponad 1 milion złotych! Ogromnie cieszy fakt, że mogliśmy się przyczynić do takiego wyniku, a jednocześnie poprawić swoją kondycję oraz aktywnie spędzić czas.

Kolejna akcja to Pho3nix Active School II Edycja.  Nie zwalniajmy tempa trenujmy chodzenie i 30 kwietnia startujemy ponownie.

Dyplom dla szkoły za udział w akcji Międzyszkolnym Konkursie na Kroki dla Szkół Podstawowych

Anna Sobieska