Gry planszowe uczniów klasy 4b oraz 4c na podstawie lektur: „Charlie i fabryka czekolady” oraz „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa”

Podczas omawiania lektur na zajęciach j. polskiego nie obyło się bez podsumowania ich w sposób kreatywny! Uczniowie naszej szkoły stworzyli gry planszowe na podstawie „Charliego i fabryki czekolady” oraz „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa”. Dodatkowo uczniowie pisali instrukcje do gier.

Świetne prace uczniów można zobaczyć w poniższym linku:

GRY PLANSZOWE UCZNIÓW KLASY 4B ORAZ 4C (PDF, 4,49MB)

P. Kwarciak

Gry planszowe uczniów klasy 4b oraz 4c na podstawie lektur: "Charlie i fabryka czekolady" oraz "Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa"