Wiosenny Kiermasz Ciast

Drodzy Uczniowie i Rodzice,
my, nauczyciele SP 16 wspólnie z Radą Rodziców włączamy się w pomoc dla Ukrainy.
W najbliższym czasie – 21.03.2022 – organizujemy Kiermasz Ciast, z którego dochód w całości będzie przeznaczony na zaspokojenie pilnych potrzeb naszych uczniów.
Serdecznie prosimy o pomoc i wsparcie akcji, a dokładnie: zwracamy się z prośbą o zorganizowanie/ dostarczenie po 3 blachy ciasta (mogą być też babeczki, muffinki) od każdej klasy.
Ciasta należy dostarczyć 21 marca (poniedziałek) do sali 0.058B (świetlica) w godzinach porannych. Ciasta prosimy dostarczać na portiernię lub bezpośrednio wejściem od podwórka do świetlicy 0.058B.
Blaszki (pojemniki) z ciastem należy podpisać, aby wróciły do właścicieli.
Prosimy, by dostarczane ciasta nie posiadały dużej ilości kremów i mas. Sprzedaż ciast, tak jak w poprzednich latach, będzie odbywała się bezpośrednio na stoisku w holu szkoły lub, jeśli pogoda nam pozwoli, na podwórku przy sali 0.058B.
Kiermasz potrwa od godziny 10.00 do 15.00 lub do wyczerpania zapasów. Dla sprawnego przebiegu sprzedaży prosimy o wyliczoną kwotę – każda porcja ciasta (babeczka) kosztować będzie 5 zł. Będzie również możliwy zakup większej ilości porcji na wynos (zapakowanych w plastikowe pudełka).
Zapraszamy serdecznie do wsparcia akcji!
Powitajmy na słodko Pierwszy Dzień Wiosny i… pomagajmy!
Koło Szkolnego Wolontariatu
Wiosenny Kiermasz Ciast