Rekrutacja

Konkurs na Animację Promującą Energię Odnawialną

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z Wrocławia i Aglomeracji Wrocławskiej do udziału w Konkursie na Animację Promującą Energię Odnawialną, którego organizatorami są Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 we Wrocławiu oraz  Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Zadaniem uczestników jest stworzenie animowanej reklamy czystej energii w dowolnej aplikacji. Ukończone filmy należy przesłać na konto: humanandsteam@gmail.com do 6 maja 2022 roku.  

Szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie na stronie https://wroclawhumansteam.wordpress.com/human-energy-wroclaw-2022/

Fundatorami nagród są Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 we Wrocławiu oraz Coventry University we Wrocławiu. Nagrodą główną dla zwycięzcy jest Zestaw startowy Gravitrax z dwoma zestawami uzupełniającymi oraz gadżety ufundowane przez Coventry University we Wrocławiu. Twórcy, których filmy uzyskają drugie i trzecie miejsce, otrzymają gadżety ufundowane przez Coventry University we Wrocławiu. 

Wyniki konkursu zamieszczone zostaną w dniu 16 maja 2022 roku na stronach organizatorów. 

Iwona Kowalik

Baner reklamowy projektu HUMAN & STEAM
Baner reklamowy projektu HUMAN & STEAM

Skip to content