Dofinansowanie do obiadów

Rada Rodziców informuje, że rodziny w trudnej sytuacji finansowej mogą skorzystać z dofinansowania obiadów dla uczniów naszej szkoły. W tym celu należy zgłosić się z prośbą o dofinansowanie do osób, reprezentujących poszczególne klasy w Radzie Rodziców.

Do reprezentantów klas możecie napisać Państwo poprzez Librus wybierając Wiadomości – napisz – Szkolna rada rodziców, a następnie wybierając z listy reprezentanta, przypisanego klasie Państwa dziecka.

Dofinansowania obiadów przyznawane są ze środków, pochodzących z kiermaszów charytatywnych. Jeśli chcieliby Państwo wesprzeć działania Rady na rzecz pomocy uczniom w trudnej sytuacji życiowej, prosimy o dobrowolne wpłaty na rachunek, dedykowany działaniom charytatywnym:

Z poważaniem,
Rada Rodziców przy SP16

Рада Батьків інформує, що родини, котрі знаходяться в важкій фінансовій ситуації можуть розраховувати на співфінансування обідів для учнів нашої школи. Потрібно зголоситися з проханням до представників батьківського комітету свого класу.
До них можна написати на Лібрусі, вибрати: повідомлення- написати- Шкільна Рада Батьків – а потім вибрати зі списку представника зі свого класу.
Кошти на співфінансування обідів беруться з проведених благодійних ярмарків. Якби ви хотіли підтримати учнів, котрі опинилися у важкій життєвій ситуації, просимо про допомогу у вигляді добровільних внесків на рахунок:

Рада Батьків початкової школи нр.16