Rekrutacja

MISTRZOSTWO WROCŁAWIA ALEKSANDRY BOLDINY!

W dniu 18 maja 2022 roku na Stadionie przy ulicy Witelona zorganizowane zostały pierwsze Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia w LA w kategorii Igrzysk Dzieci. Łącznie wzięło udział 331 dziewcząt.

Gratulacje należą się wszystkim uczennicom naszej szkoły biorącym udział w zawodach, gdyż do zdobycia podium we wszystkich konkurencjach zabrakło naprawdę niewiele. Sztafeta 4×100 m, w której rywalizowało 26 reprezentacji, zajęła 4 miejsce przegrywając o zaledwie 0,15 sekundy w zdobyciu medalu.

Aleksandra Boldina (klasa 6a) nie miała sobie równych i została Mistrzynią Wrocławia w rzucie piłeczką palantową (odległość 42 m). Dzięki temu zakwalifikowała się do Finału Dolnośląskiego. Trzymamy kciuki! I życzymy powodzenia!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

Podium Mistrzostw Wrocławia w lekkioatletyce
Podium Mistrzostw Wrocławia w lekkoatletyce
Aleksandra z nauczycielem wychowania fizycznego
Aleksandra Boldina z nauczycielem wychowania fizycznego
Zawodniczki SP16
SZKOLNA REPREZENTACJA
Dyplom za zajęcie I miejsca
Dyplom za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Dzieci w indywidualnych zawodach LA w konkurencji RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
SZKOLNA REPREZENTACJA
SZKOLNA REPREZENTACJA
Skip to content