Rekrutacja

Wyniki Konkursu na Animację Promującą Energię Odnawialną

 

W ramach wydarzenia HUMAN & ENERGY zaprosiliśmy uczestników – uczniów szkół podstawowych z Wrocławia i Aglomeracji Wrocławskiej – do udziału w Konkursie na Animację Promującą Energię Odnawialną. Uczestnicy mogli skorzystać z dowolnej aplikacji, aby stworzyć własną reklamę czystej energii. 

Jurorami konkursu byli przedstawiciele Coventry University Wrocław, Politechniki Wrocławskiej, Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 16 we Wrocławiu. 

Laureaci trzech pierwszych miejsc są uczniami Szkoły Podstawowej nr 16 we Wrocławiu.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Patrycja G. kl. 6A 

II miejsce: Aleksandra B. kl. 6A 

III miejsce: Michał O. kl. 5A 

Nagrodą główną dla zwycięzcy jest Zestaw startowy Gravitrax z dwoma zestawami uzupełniającymi oraz gadżety ufundowane przez Coventry University we Wrocławiu. Twórcy, których filmy uzyskali drugie i trzecie miejsce, otrzymają gadżety ufundowane przez Coventry University we Wrocławiu.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy zechcieli wziąć udział w naszym konkursie, a Zwycięzcom gratulujemy:)

Zwycięskie prace można obejrzeć na stronie https://wroclawhumansteam.wordpress.com/wyniki-konkursu-na-animacje-promujaca-energie-odnawialna/

Iwona Kowalik

Skip to content