Rekrutacja

„Piosenka jest dobra na wszystko…”

W dniu 17.05.2022 roku (wtorek) nasze chóry – Krzyckie skowroneczki i Szesnastki wystąpiły na Koncercie „Czy mnie widzisz? Czy mnie słyszysz?”. Wydarzenie organizowane było w ramach kampanii 2022 – Rokiem dobrych Relacji. Przeciw samotności przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Chór młodszy zaprezentował piosenkę z filmu „Toy story” When somebody loved me a chór starszy piosenkę „Mój balonik” do muzyki i słów Grzegorza Miśkiewicza. Dla obu chórów był to pierwszy kontakt ze sceną w nowym składzie.Koncert odbył się w Auli Głównej Politechniki Wrocławskiej.

Dziękujemy za zaproszenie i możliwość zaprezentowania naszych muzycznych umiejętności!

Uczniowie przed próbą ( w szkole)
Próba przed koncertem w szkole

 

Chóry szkolne przed budynkiem Politechniki Wrocławskiej
Chóry szkolne przed budynkiem Politechniki Wrocławskiej

 

Chóry szkolne podczas swoich występów (na scenie)
Koncert
Chóry szkolne podczas swoich występów (na scenie)
Koncert
Skip to content