„ Sukces goni sukces”!

7 czerwca 2022r. zapisze się w naszej pamięci na długo!

Historyczne złoto w MISTRZOSTWACH WROCŁAWIA IGRZYSK DZIECI W KOSZYKÓWCE „3×3” DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW. Nasi reprezentanci – Filip S. Adam W. Tymon G. i Kuba B. zdobyli złoto po zaciętej walce z uczniami szkół wrocławskich. Panowie rozegrali w sumie 7 meczów. Emocje udzieliły się wszystkim, sami chłopcy nie wierzyli, że zajdą tak wysoko. Ja wierzyłam, że zdobędą medal, ale złoty chyba nikomu się nie marzył! Dziewczynki zajęły wysokie 5 miejsce, dzisiaj zabrakło troszkę szczęścia, przegrałyśmy z tegorocznymi Mistrzyniami Polski U -13, starszymi od naszych dziewczynek, dlatego za rok wracamy z medalem. Przypominam, że te same dziewczynki w tym roku zdobyły brąz w koszykówce 5x 5 w Mistrzostwach Wrocławia.

Drużynę żeńską reprezentowały – Sasza B. Maja T. Laura K. i Ania N. Dziękuję jak zwykle za zaangażowanie, wolę walki i zaserwowane emocje.                          Zdjęcia poniżej oraz na stronie Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego

Pozdrawiam: Katarzyna Krychowska z nauczycielami wychowania fizycznego

Żeńska reprezentacja szkoły z Panią Katarzyną Krychowską.
Szkolna reprezentacja chłopców w koszykówce.