Rekrutacja

Trening z Kamilem Chanasem

W ramach akcji „Chodź na bojo 2”gościliśmy u nas koszykarza Kamila Chanasa, dziesięciokrotnego reprezentanta Polski, dwukrotnego Mistrza Polski, czterokrotnego zdobywcy Pucharu Polski. Po tegorocznym sukcesie koszykarzy WKS Śląsk Wrocław – Mistrzostwo Polski, nasi goście testowali boiska szkolne ( ilość dzieci zainteresowanych koszykówką) w Naszym mieście. Frekwencja jak zawsze wzorowa wśród uczniów SP 16. Konkurs rzutowy wśród najmłodszych wygrał Marcel z klasy Id. Pan Kamil był pod wrażeniem umiejętności Naszych wychowanków o czym mowa w filmiku, do którego link poniżej.

Koniecznie trzeba to obejrzeć!

Pozdrawiamy Katarzyna Krychowska, Dawid Mikoś.

 

Trening z Kamilem Chanasem
Trening z Kamilem Chanasem
Trening z Kamilem Chanasem w ramach akcji „Chodź na bojo”
Trening z Kamilem Chanasem w ramach akcji „Chodź na bojo”
Skip to content