Rekrutacja

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O DOLNYM ŚLĄSKU „Dolnośląskim szlakiem – cuda natury i architektury” w ramach cyklu „Wędrówki szlakiem wartości”

8 czerwca odbył się finał WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O DOLNYM ŚLĄSKU „Cuda natury i architektury”. Radosław Kołodziej uczeń naszej szkoły zajął II miejsce i otrzymał tytuł laureata tego konkursu. Organizatorzy w tym roku zaprosili finalistów do Nadleśnictwa Żmigród w Leśnym Kompleksie Promocyjnym Lasów Doliny Baryczy. Krótka wędrówka i warsztaty dotyczące wody były doskonałym wstępem do testu finałowego. Po teście chętni wzięli udział we wspólnym ognisku, gdzie nie zabrakło pieczonych kiełbasek. Okolice Nadleśnictwa to przepiękne tereny, które sprzyjają nauce i relaksowi. Może ten krótki pobyt na konkursie będzie dla uczniów początkiem rodzinnego zwiedzania i poznawania Doliny Baryczy i innych zakamarków Dolnego Śląska.

Konkurs „Cuda natury i architektury”
Konkurs „Cuda natury i architektury”
Konkurs „Cuda natury i architektury”
Konkurs „Cuda natury i architektury”
Skip to content