Rekrutacja

Warsztaty „Zdolni odkrywcy”

13 czerwca uczniowie klasy 6a wzięli udział w warsztatach on-line „Zdolni odkrywcy”. Zajęcia sprzyjające integracji i budowaniu dialogu między dziećmi z Polski i z Ukrainy prowadził polsko-ukraiński tandem – Krzysztof Jaworski oraz Julia Bulova. To pierwsza odsłona nowego projektu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog i Amazon.

Podczas zajęć uczniowie poznawali zwroty grzecznościowe w obu językach, podawali własne propozycje, rozwijali umiejętności komunikacyjne. Odwiedzili także stolice obu krajów – Kijów i Warszawę, rozpoznawali charakterystyczne miejsca związane z tymi miastami.

K. Aksamit

Uczniowie klasy 6a podczas warsztatów on-line „Zdolni odkrywcy"
Uczniowie klasy 6a podczas warsztatów on-line „Zdolni odkrywcy”
Uczniowie klasy 6a podczas warsztatów on-line „Zdolni odkrywcy"
Uczniowie klasy 6a podczas warsztatów on-line „Zdolni odkrywcy”

 

Skip to content