W ubiegłym roku szkolnym mogliśmy wspólnie cieszyć wieloma sukcesami sportowymi naszych uczniów. Poniżej zamieszczamy zestawienie największych osiągnieć drużynowych i indywidualnych:
- II miejsce w klasyfikacji drużynowej wrocławskich szkół w kategorii „najaktywniejsza szkoła roku szkolnego 2021/2022”
- V miejsce w klasyfikacji drużynowej wrocławskich szkół w roku szkolnym 2021/2022
- V miejsce -Finał dolnośląski Sztafetowych biegów przełajowych
- IV miejsce – Sztafetowe biegi przełajowe w klasyfikacji drużynowej chłopców – Mistrzostwa Wrocławia
- XI miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt w biegach przełajowych.
MISTRZOSTWA WROCŁAWIA – IGRZYSKA DZIECI W INDYWIDUALNEJ LA
- DZIEWCZĘTA:
- Bieg na 60m: OLIVIA BAJOWSKA MIEJSCE XX, KATERYNA BEZMALA MIEJSCE XXIII,
- Bieg na 300m: KORNELIA DADEJ MIEJSCE X, ANNA NOWAKOWSKA MIEJSCE XXXI,
- Bieg na 600m: MARTYNA WESOŁOWSKA MEIJSCE XI,
- Rzut piłeczką palantową: ALEKSANDRA BOLDINA I MIEJSCE!
- Pchnięcie kulą: SOFIA DOVGA IX MIEJSCE,
- Skok wzwyż: LILA PIĄTAS MIEJSCE XII,
- Skok w dal: MAYA TITO MIEJSCE VII!
- Sztafeta 4x100m: IV MIEJSCE
- CHŁOPCY:
- Bieg na 60m: MIKOŁAJ BUJOK MIEJSCE IV! JAN BOBIŃSKI MIEJSCE XXXXIII,
- Bieg na 300m: KUBA BARGIEŁ MIEJSCE XXVI, JULIAN KRYSTOSIAK XXVIII,
- Bieg na 1000m: ŁUKASZ DUKIEL I MIEJSCE!
- Rzut piłeczką palantową: MIKOŁAJ SOBOLEWSKI MIEJSCE XXII,
- Pchnięcie kulą: BARTOSZ GRZYWNA MIEJSCE IX,
- Skok wzwyż: ADAM WILCZEK MIEJSCE IX,
- Skok w dal: OSKAR WESOŁOWSKI MIEJSCE XIV,
- Sztafeta 4x100m: XII MIEJSCE,
- III w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk dzieci w Trójboju LA w zawodach klas II i klas III
- VII miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk dzieci w Trójboju LA w zawodach klas IV
- IX miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Dzieci w Trójboju LA w klasach I
- III miejsce w Finale Strefy Centrum Igrzysk dzieci w MINISIATKÓWCE „4” dziewcząt
- III miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Dzieci w Minikoszykówce Dziewcząt
- I miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Dzieci w koszykówce 3×3
- V miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Dzieci w minikoszykówce chłopców
- VII miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Dzieci w Czwórboju LA dziewcząt
- VIII miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Dzieci w Czwórboju LA chłopców
- IX miejsce w Finale Strefy Centrum Igrzysk dzieci w MINISIATKÓWCE „4” dziewcząt
- IX miejsce w Finale Strefy Centrum Igrzysk dzieci w MINISIATKÓWCE „4” chłopców
- VI miejsce Mistrzostwa Wrocławia w tenisie stołowym chłopców
Gratulacje dla wszystkich startujących!
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego.