Rekrutacja

Młodzi konstruktorzy

W ramach programu Laboratoria Przyszłości szkoła zakupiła między innymi klocki przestrzenne SkriKit+. Zostały one wykorzystane przez uczniów klasy 5a na lekcji języka polskiego oraz w trakcie zajęć dodatkowych przez uczniów klas 3a i 3b.

Uczniowie 5a na zajęciach odczytywali fragmenty Biblii o stworzeniu świata, następnie zilustrowali je przy pomocy klocków przestrzennych. Dzięki wykorzystaniu klocków dzieci lepiej przyswoiły tekst, a przy okazji uczyły się współpracy i starały się kreatywnie podejść do tematu. Uczniowie klas trzecich na zajęciach dodatkowych skonstruowali postać psa i przy okazji ćwiczyli motorykę małą oraz wyobraźnię przestrzenną.

Powstały piękne prace.

Agnieszka Barańska

Klasa 5a podczas pracy
Uczennice 5a przy pracy
Uczennice 5a prezentują swoje prace
Uczniowie 5a prezentują swoje prace
Uczennice 5a prezentują swoje prace
Uczniowie 5a prezentują swoje prace
Uczniowie 5a prezentują swoje prace
Uczeń 5a prezentuje pracę swojej grupy
Uczeń klasy 3a prezentuje swoją pracę
Uczeń klasy 3b przy pracy
Skip to content