Rekrutacja

Udział naszej szkoły w programie – „BIEG PO ZDROWIE”.

Uczniowie obecnych klas V B oraz V C w roku szkolnym 2021/22 brali udział w programie antytytoniowej edukacji zdrowotnej „Bieg po zdrowie” opracowanym w Głównym Inspektoracie Sanitarnym we współpracy z ekspertami. Głównym celem podejmowanych działań jest zwiększenie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów i e – papierosów, a także pokazanie atrakcyjności życia w środowisku wolnym od dymu tytoniowego. Uczniowie byli zachęcani do aktywnego udziału poprzez dyskusje, wymianę doświadczeń, spostrzeżeń czy pomysłów. Dzięki zajęciom uczniowie nauczyli się asertywności w zakresie uzależnień.

W związku z udziałem w programie nasza szkoła otrzymała również certyfikat. 

Szymon Sycz, Paulina Soluch

Zaświadczenie o zrealizowaniu przez ZSP16 programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej dla uczniów klas IV - "Bieg po zdrowie"
Zaświadczenie o zrealizowaniu przez ZSP16 programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej dla uczniów klas IV – „Bieg po zdrowie”

 

Skip to content