Laboratoria Przyszłości na lekcjach chemii

Na lekcjach chemii uczniowie mogą skorzystać z zestawów BHP zakupionych w ramach Laboratoriów Przyszłości: fartuch ochronny, rękawice ochronne stanowiskowe, rękawice ochronne. Laboratoria pozwoliły w dużym stopniu uatrakcyjnić lekcje chemii. Dzieci uczą się samodzielnie myśleć, wykonywać polecenia, wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Jest częścią nauczania aktywizującego, czyli najlepszego sposobu przekazywania wiedzy. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy, twórczy, angażujący uczniów. Dzieci uczą się poprzez eksperymentowanie, a zajęcia sprzyjają odkrywaniu ich talentów i nabywaniu umiejętności praktycznych. Bardzo ważne jest logiczne myślenie i obsługa narzędzi, a Laboratoria Przyszłości to milowy krok w stronę uatrakcyjniania procesu dydaktycznego.

Uczniowie sporządzają i rozdzielają mieszaniny.
Uczniowie sporządzają i rozdzielają mieszaniny