Mini siatkówka „4” dziewcząt i chłopców – Strefa Centrum Wrocław.

Przez ostatni miesiąc reprezentacja naszej szkoły brała udział w Igrzyskach Dzieci w mini siatkówce „4” dziewcząt i chłopców rozgrywanych w ramach zawodów Strefy Centrum W-w. W pierwszej rundzie wyszliśmy ze swojej grupy na pierwszym miejscu. W składzie dziewczyn znalazła się Maja Benedyk, Natalia Gembicka, Laura Kudrzycka, Maja Tito, Kornelia Dadej, Pola Krogulec, Marlena Petridi, Sabina Dudzic, Snizhana Pleskun, Hanna Łojek, Katarzyna Bezmala. Dziewczyny po zaciętej walce uzyskały drugie miejsce w finale strefy centrum, co daje im awans do kolejnych rozgrywek.
Chłopcy natomiast wywalczyli sobie czwarte miejsce w strefie centrum, co również daje im awans. W ich składzie znalazł się: Adam Wilczek, Przemysław Jodzis, Jan Bobiński, Mirek Shekhovtsov, Darek Romanowicz, Tymon Graczyk, Krzysztof Kucharek, Jakub Eisler, Michał Zembala.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Finał Strefy Centrum mini siatkówka.